ПН - ПТ: 9:00 - 19:00. СБ: 10:00 - 17:00  

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Your message has been sent sucessfully

Наші послуги

Весь спектр пропонованих нами медичних послуг спрямований на індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем пацієнтів, пов'язаних із захворюваннями найрізноманітнішого характеру.

Всі послуги

Наші фахівці

Наші фахівці дотримуються високих стандартів надання медичної допомоги. Ви можете без побоювань довірити їм турботу про ваше здоров'я і здоров'я ваших дітей.

Детальніше

Робочі години

  • Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 19:00
  • Субота: 10:00 - 17:00
Про нас

Про нас

UBL clinic багатопрофільна клініка в якій вам нададуть допомогу лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук. У нашій клініці ви можете отримати повний спектр діагностики та лікування для всіх вікових груп пацієнтів. Повний спектр діагностичних тестів клініка UBL забезпечує з високою точністю за підтримки провідних лабораторій Києва, а сучасна апаратура дає можливість високоточної діагностики, включаючи ультразвукові та ДОППЛЄРОГРАФІЧНІ дослідження. Ми повністю відповідаємо за встановлені діагнози і призначене лікування. Лікарі нашої клініки займаються повним спектром патологій за своїми спеціальностями. При важких патологіях, коли потрібне оперативне лікування, ми тісно співпрацюємо з провідними профільними відділеннями країни (Інститут урології, Кафедри урології, Олександрівська клінічна лікарня, Інститут серця, Київським міським центром перинатальної медицини та ін), забезпечуючи повний супровід і підтримку до, під час і після хірургічних втручань. Спілкування з лікарями в нашій клініці завжди проходить особисто і конфіденційно. Тому при появи проблем, краще на ранніх етапах прийти до нас, ніж запустити до моменту, коли вже допомогти буде складніше.

Гінекологія

Турбота про жіноче здоров'я, це турбота про майбутнє покоління!

Гастроентерологія

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, як і гастроезофагальнорефлюксная

Кардіологія

Єдиний орган, який дійсно наражається на небезпеку при фізичних і

ЛОР

Отоларинголог (ЛОР) - лікар, який проводить профілактику, діагностику та

Сімейна медицина

Всім нам важливо дбати не тільки про власне здоров'я, а й про самопочуття...

Наші контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Вишгородська, будинок 4
Телефони
+38-098-544-6996
+38-073-544-6996

Замовити зворотній дзвінок

Provide us with your phone number

captcha

Замовити зворотній дзвінок

Your callback has been sent sucessfully