ПН - ПТ: 8:30 - 21:00. СБ: 9:00 - 17:00; 17:00 - 21:00 під запис. НД: прийом під запис  

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Your message has been sent sucessfully

Наші послуги

Весь спектр пропонованих нами медичних послуг спрямований на індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем пацієнтів, пов'язаних із захворюваннями найрізноманітнішого характеру, являють собою всебічну медичну допомогу, спрямовану на постановку діагнозу, проведення ефективного лікування і здійснення профілактичних заходів, які допомагають запобігти рецидив захворювання і повернутися до повноцінної, здорової життя.

Остеопатія

В нашій клініці ми завжди раді допомогти і хочемо запропонувати курс остеопатії, під чуйним керівництвом лікаря вищої категорії, ортопеда- травматолога, вертебролога, остеопата з багаторічним досвідом роботи, практикуючим остеопатію протягом 15 років.

Остеопатія - це окремий напрямок в медицині, сформовано, як цілісна філософія, медична наука, яка сприймає тіло, як єдиний організм і базується на глибинному знанні анатомії і фізіології людини. Остеопатія це немедикаментозне лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, внутрішніх органів.

Сформувалася остеопатія, як наука, 130 років тому в США і основоположник цього напряму Андрю Стілл - доктор, механік і священик, який під час епідемії менінгіту втратив всю свою родину, що послужило поштовхом до створення абсолютно нової філософії здоров'я. На даний момент в США 20 остеопатіческій шкіл і юридично це вищі навчальні медичні заведенія.Также з'явилося безліч нових підходів в остеопатії, в тому числі - краниальная остеопатія, м'язово-енергетичні техніки, сполучно-тканий реліз, контрстрейн і тд.

Остеопатія - це, перш за все, усунення больового синдрому різної локалізації (головний біль, болі в спині, кінцівках та інше) методом виявлення і усунення дисфункції м'яких тканин - м'язів, фасцій, зв'язок, а також кісткових структур.

Дисфункція виявляється особливим методом пальпації - перцепції. Для оволодіння даним методом фахівця потрібна висока знання анатомії і багаторічна практика. Тканинна дисфункція - це обмеження рухливості, що призводить до зміни біомеханіки окремо взятих тканин і, як наслідок, порушує функціонування всього опорно-рухового апарату, оскільки будь-яке локальне зміна надає загальний вплив. Остеопатія дозволяє усувати больовий синдром, впливаючи на індивідуальну причину патології і причина ця може перебувати віддалено від місця занепокоєння і бути основою для багатьох симптомів.

Остеопатія показана при:

  • сколіозі,
  • остеохондрозі,
  • грижі або протрузії міжхребцевого диска,
  • скутості в спині,
  • шиї або суглобах,
  • при больовому синдромі різної локалізації,
  • мігрені (що особливо не купірується медикаментами),
  • оніміння (порушення чутливості),
  • порушення постави,
  • післяопераційних і посттравматичних контрактурах.

Організм людини здатний відновлюватися, організму необхідно лише допомогти. Одужання і істотне поліпшення самопочуття - це те, до чого призводить курс остеопатії.

Курс лікування, в ході якого пацієнт проходить різні етапи відновлення, призводить до одужання або ремісії. Сеанс остеопатії триває близько 30-40 хвилин і проводиться 1-2 рази на тиждень. Кількість сеансів яке потрібно пройти, фахівець підбирає індивідуально, зазвичай це 3-5. Помітне поліпшення самопочуття, найчастіше, настає вже після одного сеансу.

Будемо раді бачити вас в нашій клініці! Будьте здорові!

Наші контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Вишгородська, будинок 4
Телефони
+38-098-544-6996
+38-073-544-6996

Замовити зворотній дзвінок

Provide us with your phone number

captcha

Замовити зворотній дзвінок

Your callback has been sent sucessfully