ПН - ПТ: 8:30 - 21:00. СБ: 9:00 - 17:00; 17:00 - 21:00 під запис. НД: прийом під запис  

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Your message has been sent sucessfully

Урологія

Багатопрофільна, швидко розвивається клініка UBL здійснює будь-який вид лікарської допомоги, в тому числі в області урології.

Урологічний прийом проводить лікар вищої категорії, кандидат медичних наук,
Романюк Максим Григорович.

В нашій клініці ви можете отримати повний спектр діагностики та лікування пацієнтам всіх вікових груп.

Урологія - розділ медицини, що вивчає проблеми з органами сечостатевої системи (нирки, сечовивідні шляхи, сечовий міхур, передміхурова залоза, зовнішні і внутрішні статеві органи).

В народі побутує думка, що уролог - це «чоловічий» лікар, до якого «соромно звертатися», і не прийнято розповідати про це близьким. Хотілося б розвіяти цей міф. Адже не менше 45% пацієнтів уролога - це жінки з різними, не менше серйозними, ніж у чоловіків проблемами.

Крім того, більше половини патологій на прийомі уролога - це проблеми з нирками і сечовивідних шляхами, сечовим міхуром, в т.ч. така актуальна в 21 столітті сечокам'яна хвороба, онкологічні захворювання, аномалії розвитку і т.д. Частина ж урології, що займається суто чоловічими проблемами - називається андрологія. Проте, ганебного в проблемах сексуального характеру також нічого немає. Спілкування з лікарями в нашій клініці завжди проходить особисто і конфіденційно. Тому при появи проблем, про які можна посоромитися говорити, краще на ранніх етапах прийти до нас, ніж запустити до моменту, коли вже допомогти вам буде складно.

Уролог нашої клініки займається повним спектром патологій за своєю спеціальністю. При важких патологіях, коли потрібне оперативне лікування, ми тісно співпрацюємо з провідними урологічними відділеннями країни (Інститут урології, Кафедри урології та ін.), Забезпечуючи повний супровід і підтримку до, під час і після хірургічних втручань.

Серед основних урологічних напрямків, якими ми займаємося є:

  • лікування запальних захворювань зовнішніх і внутрішніх сечостатевих шляхів (пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит та ін.),
  • лікування всіх видів інфекцій, що передаються статевим шляхом,
  • безпліддя,
  • сексуальні розлади.

Уролог в співдружності з гінекологом нашої клініки повністю можуть забезпечити допомогу в подружній парі, допомогти спланувати вагітність, допомогти при невдалих спробах зачати дитину, а при успішному результаті супроводити протягом всієї вагітності.

Повний спектр діагностичних тестів по урології клініка UBL забезпечує з високою точністю за підтримки провідних лабораторій Києва, а сучасна апаратура дає можливість високоточної діагностики, включаючи ультразвукові та ДОППЛЄРОГРАФІЧНІ дослідження зовнішніми і порожнинними датчиками. Ми повністю відповідаємо за встановлені діагнози і призначене лікування, і постараємося допомогти або направити в потрібне русло при будь-якої патології сечостатевої системи, при гострих і хронічних захворюваннях будь-якої давності.

Наші контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Вишгородська, будинок 4
Телефони
+38-098-544-6996
+38-073-544-6996

Замовити зворотній дзвінок

Provide us with your phone number

captcha

Замовити зворотній дзвінок

Your callback has been sent sucessfully