ПН - ПТ: 9:00 - 19:00. СБ: 10:00 - 17:00  

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Your message has been sent sucessfully

Наші послуги

Весь спектр пропонованих нами медичних послуг спрямований на індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем пацієнтів, пов'язаних із захворюваннями найрізноманітнішого характеру, являють собою всебічну медичну допомогу, спрямовану на постановку діагнозу, проведення ефективного лікування і здійснення профілактичних заходів, які допомагають запобігти рецидив захворювання і повернутися до повноцінної, здорової життя.

Сімейна медицина

Всім нам важливо дбати не тільки про власне здоров'я, а й про самопочуття своїх близьких. Якщо ви хочете, щоб лікування було максимально ефективним - краще звернутися до сімейного лікаря - лікаря, аби надати кваліфіковану медичну допомогу всій родині, від дітей до дорослих і літніх людей.

Все більша кількість пацієнтів віддають перевагу сімейного лікаря, який в порівнянні зі звичайним терапевтом має низку переваг:

 • часто веде пацієнта довгі роки, а тому прекрасно знає всі особливості його організму
 • спостерігає всю сім'ю - ви можете бути впевнені, що всі ваші близькі знаходяться під чуйним наглядом справжнього професіонала
 • економить ваші гроші: вам не потрібно оббивати пороги десятка профільних фахівців, з'ясовуючи причину вашого нездужання. Сімейний доктор визначить джерело проблем і відправить на прийом тільки до того фахівця, консультація якого вам необхідна.

КОЛИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ?

Будь-яка проблема зі здоров'ям - це привід для консультації з вашим сімейним лікарем. Він становить цілісну картину функціонування всіх систем організму і відповідає за узгодження (при необхідності корекцію) лікування, що призначається лікарями вузького профілю. Він же може надати допомогу при гострих станах.

Сімейний лікар незамінний тому, що організм - це не просто набір органів, вони пов'язані між собою тисячами зв'язків. Тому лікувати один орган, не враховуючи, який вплив надає лікування на інші системи організму - значить піддавати пацієнта серйозної небезпеки. Завдання сімейного лікаря - зробити так, щоб лікування чинило лише сприятливий ефект на організм хворого.

Сімейний лікар надає кваліфіковану допомогу в лікуванні:

 • захворювань органів дихальної системи (бронхіт, пневмонія, астма)
 • захворювань серцево-судинної системи (гіпертонія, атеросклероз)
 • лікування вірусних інфекцій (ГРВІ, грип, кишкові інфекції)
 • хвороб вуха, горла і носа
 • хвороб шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка, гепатит)
 • хвороб нирок (пієлонефрит)
 • алергічних захворювань (алергічний риніт)
 • проблем, викликаних порушенням обміну речовин.

Крім цього він контролює реабілітацію після травм, тривалих хвороб, інсультів, інфарктів.

Наші контакти

Адреса
м. Київ, вулиця Вишгородська, будинок 4
Телефони
+38-098-544-6996
+38-073-544-6996

Замовити зворотній дзвінок

Provide us with your phone number

captcha

Замовити зворотній дзвінок

Your callback has been sent sucessfully