Створення громадської організації «Українці за краще життя»

ГО Українці за краще життя

З початку військової агресії з боку росії співробітники клініки UBL надавали медичну, психологічну та гуманітарну допомогу постраждалим громадянам, перш за все жінкам та дітям. Проводились безкоштовні онлайн консультації щодо жіночого здоров’я, почалась активна співпраця з волонтерами України, допомога в пошуку медикаментів для вагітних, співпраця з іншими партнерськими кініками та медичними установами щодо безкоштовного термінового огляду вагітних у будь якому куточку України.

Також в приміщені клініки було створено пункт прийому та надання гуманітарної допомоги. Велика подяка всім, хто відгукнувся та приєднався до цієї справи!

Незважаючи на самовіддану роботу, вкрай важко надати допомогу всім, хто її потребує. Бракує персоналу, обігових коштів, можливостей адресного охоплення такої великої кількості ВПО.

Отже ми вирішили створити громадську організацію «Українці за краще життя» з метою розширення можливостей для надання, медичної, психологічної, гуманітарної допомоги вимушено переміщеним особам та вразливим групам населення.

Тільки згуртувавшись можна створити силу, здатну змінити життя Українців на краще!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.